Частина Київщини залишилась без газу внаслідок ворожого обстрілу
14 березня, 11:56
Унаслідок нічного обстрілу на Обухівщині тимчасово зупинено газопостачання у 6 населених пунктах та опалення у багатоквартирних будинках. Загалом без послуг залишилося понад 27 тисяч абонентів.