Бухгалтерка ліцею на Вінниччині вкрала у школи майже 3 млн грн
27 квітня, 14:30
На Вінниччині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої бухгалтерки одного з ліцеїв Тростянецької громади: слідство встановило, що впродовж трьох років жінка перераховувала кошти навчального закладу на власні рахунки. Загальна сума розкрадання становить 2,7 млн гривень. Про це повідомляє «Главком» з…