Бронза на всеукраїнському рівні: учні житомирського ліцею увійшли до трійки найкращих юних легкоатлетів країни
3 червня, 15:35
Команда учнів 3-4 класів міського ліцею №16 тріумфально виступила на всеукраїнських легкоатлетичних змаганнях, виборовши почесне третє місце серед десятків команд з усієї країни. Як повідомили у Житомирській міській раді, фінал V етапу масштабного проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся 1 червня у місті…