Брак кадрів, зокрема, через мобілізацію: у Київському метро змушені збільшити інтервали руху
7 червня 2024 – 12:56
З червня київське метро збільшило інтервали руху поїздів – 3-4 хвилини у пікові години та до 6 хвилин у "міжпік" на всіх трьох лініях. Насамперед це пов'язано з браком кадрів.