Блекаут у Севастополі: окупанти повідомили про атаку на енергетичну інфраструктуру
сьогодні, 08:19
Севастополь 24 червня повністю залишився без електрики після нічних вибухів. Окупаційна влада заявляє про атаку на енергетичну інфраструктуру, а українські джерела повідомляють про ураження підстанції