Більше трьох мільярдів гривень заборгували одесити за комунальні послуги
2 лютого 2024 – 12:46
2 лютого в прес-центрі «Одесит» відбувся брифінг директора департаменту міського господарства Леоніда Гребенюка. За його словами, в роботі комунальників під час війни є ще проблеми яки впливають на якість праці. І перша це заборгованність. Так, заборгованість населення за послуги перед підприємствами паливно-енергетичного…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.