Російські загарбники атакували місто Білгород-Дністровський в Одеській області балістичничними ракетами. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Кіпер в Телеграм у понеділок, 23 червня. "Росіяни зруйнували місцевий навчальний заклад. Під завалами можуть бути люди – дорослі з викладацького…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.