Українські захисники у суботу, 11 лютого, збили літак російських окупантів під час битви за Бахмут у Донецькій області. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. "Сьогодні бійці ДПСУ зменшили авіапарк окупантів на одну бойову машину. За тиждень це вже другий підтверджений реактивник, знищений позділом ПЗРК…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.