Бійка після випускного на Львівщині: 17-річного підлітка кинули посеред дороги та перестали шукати
1 червня, 15:23
У місті Борислав на Львівщині поліція розшукала 17-річного юнака, який безслідно зник після святкування останнього дзвоника. Тривога пролунала пізно ввечері — бабуся хлопця зателефонувала на «102» о 23:14, 29 травня, коли онук не повернувся додому. Наряд реагування прибув на місце оперативно. З’ясувалося, що підліток святкував…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.