"Без звільнення не здійснилась б моя мрія життя". Ексначальник Чернівецької ОВА про службу на Донеччині
30 грудня 2022 – 11:54
Ексначальник Чернівецької ОВА Сергій Осачук за тиждень після звільнення став до лав прикордонної служби та поїхав у Донецьку область. Розповідає, за цей час вивчив Донеччину не гірше за Буковину