Без води залишилися деякі мешканці Одеського району
13 лютого 2024 – 11:59
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт відключено водопостачання у деяких мешканців Одеського району. Як повідомляється на сайті “Інфоксводоканалу”, до 18:00 воду відключили у мешканців смт. Чорноморське, Чорноморське-2 та села Григорівка. Нагадаємо, також деякі одесити залишилися сьогодні без світла.