Без тепла залишаються 1330 багатоповерхівок – мер Києва
25 січня, 17:53
Від ранку неділі ще понад 340 будинків підключили до теплопостачання, наразі внаслідок атаки ворога на критичну інфраструктуру столиці 24 січня без тепла залишаються 1330 багатоповерхівок, повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.