Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго
29 грудня 2025 – 12:34
Станом на ранок 29 грудня у Київській області без електропостачання залишаються понад 9 тис. споживачів, на лівобережжі Києва та в окремих районах області діють аварійні відключення, повідомив заступник міністра енергетики України Микола Колісник на ранковому брифінгу у понеділок.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.