Також 70% Києва лишається без електрики. Про це мер міста Віталій Кличко повідомив….
Після вчорашніх ракетних ударів окупантів у Києві водопостачання відновлено на лівому березі. На правому повернення води планується у першій половині дня 24 листопада. Також 70% Києва лишається без електрики. Про це мер міста Віталій Кличко повідомив у Telegram. "70% відсотків столиці поки що залишається без електрики.…