Через те, що окупанти постійними обстрілами значно пошкодили гідравлічні споруди Каховської ГЕС, затоки Дніпра та Каховське водосховище значно обмеліли.
Екологи б‘ють на сполох! – інформує телеграм-канал БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас. Через те, що окупанти постійними обстрілами значно пошкодили гідравлічні споруди Каховської ГЕС, затоки Дніпра та Каховське водосховище значно обмеліли. Подібного обміління Каховського водосховища не було, щонайменше, 40 років. У деяких…