Баскетболістки «Франківськ-Прикарпаття» вийшли до фіналу української Суперліги
19 квітня 2025 – 18:00
Жіночий баскетбольний клуб «Франківськ-Прикарпаття» вдома обіграв команду «Вінниця-МедУніверситет» з рахунком 87:51. Франківський клуб здобув другу перемогу у півфінальній серії української Суперліги та вийшов у фінал Суперліги, пише Ратуша. Найбільше очок у переможців набрала Анжеліка Ляшко (19), Ірина Бугайова оформила…