Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття” пробилися до фіналу жіночої Суперліги
20 квітня 2025 – 17:35
Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття” стали першими фіналістками жіночої Суперліги сезону 2024/2025. У матчі-відповіді 1/2 фіналу франківки впевнено здолали “Вінницю-Медуніверситет” із рахунком 87:51 та закрили серію 2:0. Про це інформує “Галка” з посиланням...
: galka.if.ua
The post Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття” пробилися…