Баскетбол і медіа: як пройшов перший Media Slam у столиці
6 квітня, 12:40
4 квітня у Києві відбувся Media Slam – перший в історії Суперліги відкритий медіа-захід, організований Федерацією баскетболу України за підтримки титульного спонсора GGBET . Про це повідомляє «Главком» . Формат зустрічі об'єднав організаторів, клуби, гравців та представників медіа для відвертого діалогу про український баскетбол…