"Бандура — це я сам": історія музиканта з Черкащини, який займається кобзарством понад 60 років
27 травня, 19:08
78-річний Михайло Коваль із села Великий Хутір на Черкащині грає на старосвітській бандурі понад 60 років. Він самостійно відтворив інструмент та вважає музику основою свого життя
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.