ua ru

Останні новини Харкова

Балаклія – наша, ЗСУ йдуть углиб Харківщини, неочікуваний візит Блінкена – головні події 197-го дня повномасштабної війни (Відео)

8 вересня 2022 – 22:58

Про перший звіт Генштабу, максимально живі враження наших захисників із зайнятих позицій, а ще про неочікуваний та знаковий візит держсекретаря США Ентоні Блінкена – у хроніці подій 197-го дня великої війни з росією у матеріалі журналіста "5 каналу" Олексія І якщо після появи в соцмережах відео з визволених містечок можна було говорити про повернення кількох населених пунктів довкола Балаклії, то нині в Генштабі кажуть про справді блискавичний прорив – на десятки кілометрів углиб тимчасово окупованої території Головні новини  дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на  "5 канал" у Telegram .

У Генштабі зазначили, що зростання втрат ворога також пов'язане з ефективною роботою партизанів Кілька діб – і прорив на десятки кілометрів вглиб тимчасово окупованої території. Найкращі сподівання, які мали всі українці, а надто мешканці Харківщини – справдилися. ЗСУ йдуть у контрнаступ не лише на Херсонщині, про яку…Читати новину

Регіони сюжету

Згадані особи

Реклама

Цей день людина повинна присвятити всьому, що підносить дух. Це день щастя, надзвичайно сприятливий для всіх нових і добрих починань.

Популярні новини регіонів

Блінкен ​Ентоні Зеленський Володимир Новини у яких згадуються персони