Багато населених пунктів — без електрики: війська РФ обстріляли Дніпропетровську область
19 жовтня 2022 – 08:04
Вночі російські війська накрили вогнем два райони Дніпропетровської області — Криворізький та Нікопольський. У Криворізькому районі поцілили ракетами по енергетичній інфраструктурі, є серйозні руйнування. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.