Бадмінтоністи з Дніпра вибороли «бронзу» у командній Суперлізі
17 червня 2024 – 06:28
У зустрічі за III місце наші бадмінтоністи з рахунком 3:1 перемогли команду «Київський бадмінтонний клуб».
Команда «Дніпро-ОШВСМ» виграла бронзові медалі командного чемпіонату Суперлігі України. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Facebook команди. У зустрічі за III місце наші бадмінтоністи з рахунком 3:1 перемогли команду «Київський бадмінтонний клуб». Призерами стали: Артем Бегішев, Богдан Безотосний, Андрій Греков,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.