Б'ють по мережах кілька разів на день: на Запоріжжі без світла залишаються близько 3 тисяч споживачів
сьогодні, 15:11
Російські війська протягом однієї доби двічі били по енергетичній інфраструктурі Запорізької області. Через пошкодження без електропостачання залишилися тисячі мешканців громад, однак аварійні бригади змогли повернути світло більшості споживачів.