Автоцистерну для питної води Обухову поставить компанія, яку підозрюють у бюджетному розпилі з “Київавтодором”
23 червня, 16:07
Обухівське комунальне підприємство придбало автоцистерну для доставки пʼяти кубометрів питної води вартістю понад 3,3 млн гривень. Поставить її місту ТОВ “НПО НТ “Будшляхмаш”, яке фігурує у кримінальному провадженні щодо ймовірного завищення цін на закупівлях для столичному «Київавтодору». Як стало відомо з оголошення в…