Це приємна для нас подія, адже і громадська організація “Рівне Разом” і наш благодійний фонд багато працюють над тим, аби знаходити можливість і купувати автотранспорт для потреб міста, нашої країни, наших військових.
На сесії Рівненської міської ради депутати розглянули питання про передачу в комунальну власність міста сучасного комфортабельного пасажирського автобусу. Передав його місту Благодійний фонд Віктора Шакирзяна. Відтепер цей автобус буде використовуватись для безоплатного перевезення рівненських школярів, вихованців…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.