Авто взяв у друга: в Острозі 17-річний водій скоїв ДТП
25 січня 2024 – 16:02
Слідчо-оперативна група на місці події з'ясувала, що 17-річний житель Острога, водій авто BMW, не впорався із керуванням та допустив наїзд на металевий паркан, що розділяє смуги руху. У салоні легковика також перебували двоє дівчат - 16-ти та 17-ти річні жительки міста Острог. Молодшу із них після надання медичної допомоги…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.