Національна енергетична компаній «Укренерго» о 10:55 понеділка, 17 лютого, повідомила , що скасувала застосовані вранці аварійні відключення в окремих регіонах. Наразі триває процес заживлення знеструмлених споживачів. В компанії додали, що в країні суттєво зросло споживання електроенергії через похолодання. Так, станом на 8:00,…