Аварійне відключення у Києві: енергетики повідомили, коли повернуть світло
сьогодні, 13:02
У понеділок, 22 червня, у Дніпровському та Дарницькому районах столиці зафіксовано аварійні вимкнення електроенергії. Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків та відновленням живлення. Про це повідомляє « Главком » із посиланням на пресслужбу компанії ДТЕК Київські електромережі. Фахівці вже виїхали на місця…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.