Ввечері ворог знову атакував Дніпро. Двоє дітей постраждали через атаку: трирічний і 1,5-річний хлопчики. У них множинні садна, – повідомив начальник ОВА Олександр Ганжа. Лікарі надають дітям необхідну допомогу. Внаслідок атаки сталося займання на території навчального закладу. Вогонь рятувальники загасили.