Атака РФ: На Київщині низка населених пунктів без газу, тепла і світла
14 березня, 13:13
У Київській області низка споживачів залишились без газу, тепла та електрики внаслідок масованої російської атаки. Про це повідомив очільник місцевої ОВА Микола Калашник у Телеграм в суботу, 14 березня. За його словами, в Обухівському районі без газопостачання залишилися шість населених пунктів: місто Українка, а також села…