Через масоваий обстріл російськими військами ДніпроГЕС у Запоріжжі стався витік нафтопродуктів у Дніпро. Про це в п’ятницю, 22 березня, повідомила пресслужба Держекоінспекції Південного округу. "Внаслідок влучання в Дніпровську ГЕС зафіксовано засмічення ґрунтів, витік нафтопродуктів у водний об'єкт р. Дніпро, фахівцями…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.