Армія рф вдарили ракетами по Шостці на Сумщині: влучили в інфраструктуру
20 квітня 2024 – 18:00
"Сьогодні, 20 квітня ворог наніс ракетний удар по інфраструктурі міста Шостки", – розповіла Сумська ОВА у своєму Telegram-каналі.
Російські війська ракетами ударили по Шостці в Сумській області. У результаті удару влучили в інфраструктуру. Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Сумську ОВА. "Сьогодні, 20 квітня ворог наніс ракетний удар по інфраструктурі міста Шостки", – розповіла Сумська ОВА у своєму Telegram-каналі. Там зазначили, що зараз на місці удару…