Армія РФ обстріляла вугледобувне підприємство у Донецькій області, постраждали шість шахтарів — Міненерго
16 травня 2024 – 15:25
У Донецькій області внаслідок обстрілу російськими окупантами вугледобувного підприємства поранено шістьох шахтарів. Про це повідомило Міненерго у четвер, 16 травня.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.