Війська РФ в черговий раз обстріляли Нікополь на Дніпропетровщині з важкої артилерії. Про це 2 червня повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак. "Опівночі рашисти обстріляли Нікополь. У місто полетіли снаряди з важкої артилерії. Люди неушкоджені. Територію обстежують рятувальники", - зазначив він.…