Армія рф атакувала енергооб'єкт на Чернігівщині, десятки тисяч людей без світла
30 вересня 2025 – 09:56
Вранці 30 вересня російські війська обстріляли Бобровиччину на Чернігівщині, пошкодивши енергетичну інфраструктуру. Без електропостачання залишилися понад 26 тисяч людей.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.