«Альфа» снайперськи знищила БМП окупантів на відстані 4,7 км (ВІДЕО)
13 вересня 2022 – 17:45
Воїни спецпідрозділу «Альфа» знищили БМП окупантів на Херсонщині, поціливши в бронетехніку з дистанції 4,7 км. Про це повідомили в телеграм-каналі Служби безпеки України. По ворожій техніці відпрацював розрахунок українського ПТРК «Стугна». «Тиснемо російських окупантів не тільки на східному фронті, а й на Херсонщині!…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.