Ворог не припиняє здійснювати атаки на Дніпропетровщину. Пізно ввечері агресор двічі вдарив по Нікополю. Про це повідомляє голова ОВА Сергій Лисак. Ворог обстріляв з важкої артилерії. Туди прилетіли півдесятка снарядів. Люди неушкоджені. Вночі у місті було тихо. Як і в цілому по області. Всюди минулося без ворожих атак.