70% Києва все ще без світла, водопостачання частково відновили
24 листопада 2022 – 07:50
В Україні продовжують боротися з наслідками масованого ракетного удару по Україні 23 листопада. Відомо, що 70% Києва все ще залишаються без електроенергії. Водопостачання у столиці частково відновили.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.