600 будинків без тепла, води і світла. У Києві після масованого удару РФ найскладніша ситуація на Троєщині - Кличко
24 січня, 15:15
Після нового масованого удару російських агресорів по Україні у Києві кілька сотень житлових будинків лишилися без електрики, тепла і води. Найскладнішою є ситуація на Троєщині.