23 випускники Ужгорода підкорили НМТ на 200 балів: найкращим вручили грошові премії
сьогодні, 13:23
Цьогоріч максимальний результат — 200 балів — отримали 23 випускники закладів освіти Ужгорода, вкотре підтвердивши високий рівень знань та підготовки місцевої молоді.
27 червня 2026 року Автор: Ірина Тополя Рекордні результати та заслужені нагороди: в Ужгороді відзначили найуспішніших випускників року В Ужгороді відбулося урочисте міське свято, під час якого вшанували випускників, які продемонстрували найвищі результати на Національному мультипредметному тесті (НМТ) 2026 року. Святковий…