23 мільйони на STEM та науку: п’ять ліцеїв Житомирщини отримають гроші на сучасні кабінети
25 травня, 13:05
П’ять навчальних закладів Житомирської області отримають понад 23 мільйони гривень з державного бюджету. Кошти підуть на повне технічне оновлення просторів для вивчення природничих і точних наук. Як повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, фінансування спрямують на закупівлю сучасного обладнання для класів…