200 балів з національного мультипредметного тесту: випускники з Ізмаїла та Білгорода-Дністровського серед найкращих у регіоні
4 липня 2025 – 18:01
За інформацією Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, у 2025 році на Одещині 190 учасників національного мультипредметного тесту (НМТ) отримали найвищий результат — 200 балів з одного або кількох предметів. Серед них — випускники закладів загальної середньої освіти Ізмаїла та Білгорода-Дністровського, які…