15 захисників з Дніпропетровщини повернулись з російського полону
9 лютого 2024 – 12:34
Більшість з Криворізького району та один – з Нікопольщини», – написав очільник ОВА на своїй сторінці у соцмережі.
Учора, 8 лютого, ще 100 наших воїнів повернули в Україну з російського полону. 15 з них – герої з Дніпропетровської області. Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак. «Ще 15 героїв з Дніпропетровської області вдома. Більшість з Криворізького району та один – з Нікопольщини», – написав очільник ОВА на своїй сторінці у…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.