120 фахівців з Запорізької АЕС не пішли на співпрацю з окупантами
31 січня 2024 – 18:36
Тепер цим людям з 1 лютого буде заблоковано доступ на територію атомної станції. Працівників Запорізької атомної станції, яка знаходиться в окупованому Енергодарі, змушували украсти контракт
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.