12-річна дівчинка померла після лікування у приватній стоматологічній клініці в Ужгороді
14 січня, 16:21
В Ужгороді встановлюються обставини смерті 12-річної дівчинки після лікування у приватній стоматологічній клініці. Про це в середу, 14 січня, повідомила Закарпатська обласна прокуратура. За попередньою інформацією, дитина отримала анафілактичний шок після введення їй наркозу на прийомі у лікаря-стоматолога. 12-річну дівчинку…