Десять нових шкільних автобусів передали освітнім закладам десяти громад Київщини. Це перша партія і всі транспортні засоби українського виробництва. Загалом, щоб підвозити учнів до шкіл, в регіоні придбали 41 автобус Читати новину на сайті "Суспільне"