1 лютого на Полтавщині застосували графік аварійних відключень
1 лютого 2025 – 08:08
У Полтавській області 1 лютого о 7:00 почали діяти аварійні відключення електроенергії. Таке розпорядження надало НЕК "Укренерго". Графік аварійних відключень застосували на території області в обсязі 80 МВт