Що таке OTT-телебачення та в чому його переваги

Тема інтернет-телебачення в останні 15 років розбурхувала думки як керівників великих національних мовників, так і регіональних провайдерів. Адже ідея посватати ТБ та Інтернет була тоді революційною. Телевізор залишався єдиним пристроєм, який не був підключеним до Всесвітньої Мережі, а про Smart TV абсолютно ніхто не знав.

І ось, за останнє десятиліття в Україні з'явилася велика кількість провайдерів мовлення нового покоління – інтернет-телебачення (ОТТ). Ці сервіси перетворили звичайний «ящик» на пристрій із необмеженими можливостями та змінили всю медіаіндустрію. Тому тисячі українців бажають тісніше познайомитися з цією технологією.

Що являє собою такий вид мовлення

ОТТ-телебачення – це найсучасніша система передачі телесигналу через Інтернет. Вона дозволяє не лише дивитися телеканали, а й управляти ефіром. Цим не може похвалитися цифрове чи супутникове мовлення.

Сервіси ОТТ-телебачення пропонують якісний контент за порівняно невелику платню. Це вигідно виділяє їх серед інших гравців українського телевізійного ринку. В першу чергу, в питанні подачі контенту інтернет-телебаченню дуже сильно програють «кабель» та аналогове мовлення.

Звичайно, є кабельні мовники, які не хочуть відставати від світових тенденцій та активно просувають свою ОТТ-мережу. Однак за цим стоїть обмеження у кількості та якості контенту, що також позначається на сервісі. Тому інтернет-телебачення займає особливу позицію у плані різноманітності та інтерактивності.

Крім того, інтернет-з'єднання більш стабільне, ніж кабельне або супутникове. Наприклад, при поганих погодних умовах сигнал від супутника або передавача буде постійно зникати. А Інтернет буде працювати так само стабільно, як і раніше.

Які переваги ОТТ-телебачення

Як було вже сказано, ОТТ телебачення – це трансляція через Інтернет. Тому її, як і будь-яке відео, можна зупинити, перемотати чи почати дивитися заново. Пауза ефіру дозволяє звільнити місце для особистих справ. Наприклад, жінка може відійти на кухню та приготувати вечерю, а потім повернутися до перегляду улюбленого серіалу.

Якщо з'явилися невідкладні справи, а людина не встигає подивитися футбольний матч, його можна подивитися у будь-який час у ТВ-архіві. Термін зберігання передач – до 14 днів. Це дає повну свободу перегляду та дозволяє подивитися на сучасне телебачення під іншим кутом.

Також варто звернути увагу на доповнення до лінійного телебачення. Так, багато сервісів дозволяють абоненту влаштувати кінотеатр просто у себе вдома. Для цього не обов'язково купувати дороге відео- та аудіообладнання, аби повністю зануритися в атмосферу кінозалу.

Все це стало можливим завдяки бібліотеці світових кінохітів. Кількість фільмів у ній зазвичай обчислюється тисячами. Збірки кіношедеврів постійно поповнюються новинками світового кінопрокату. Тому кожен може знайти саме те, що йому до душі – від комедій і драм до супергеройських блокбастерів і кримінальних трилерів.

Крім того, глядачеві більше не потрібно чекати декілька днів, аби подивитися новий епізод улюбленого серіалу на піратському сайті. Прем’єри з’являються одразу ж у спеціальному розділі. Кожна серія супроводжується професійним дубляжем. Це дозволяє максимально пройнятися настроєм серіалу під час перегляду.

До того ж, кіновечори можна проводити зі своєю другою половинкою або у компанії друзів. Це не лише зробить набагато веселішою, але й доповнить перегляд цікавими коментарями. Такі приємні моменти запам'ятаються надовго.

Тисячі українців звертаються до операторів ОТТ-телебачення. Це перегукується із потребами сучасних людей у нових технологіях та якісному телепродукті. До того ж, вищевказані переваги дозволяють зручно користуватися послугами інтернет-ТБ людям будь-якого віку.

В Україні працює кілька сервісів інтернет-телебачення. Одним із найпопулярніших провайдерів є Divan.TV. Він пропонує якісні телешоу, фільми та серіали. Ефіром телеканалу можна зручно керувати – зупиняти, перемотувати та розпочинати перегляд спочатку. Усі трансляції можна дивитися завжди та всюди на будь-якому пристрої – Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах.