Кабмін затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів

Уряд прийняв рішення з техніко-юридичним доопрацюванням в 3 дні, після чого Перелік буде оприлюднено на офіційних ресурсах.

"Формування уніфікованого Переліку дозволить ефективно використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату - зростання економіки, залучення інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць", - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Офiцiйно () fulldate, 17:51

Зазначається, що до переліку увійшло близько 100 проєктів, зокрема у сферах охорони здоров'я, енергетики, транспорту, культурної та туристичної інфраструктури, спортивної інфраструктури, наукової та освітньої інфраструктури, переробної промисловості, поводження з відходами, природоохоронної сфери, надання послуг поштового зв'язку. «Формування уніфікованого Переліку дозволить ефективно використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату - зростання економіки, залучення інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць», - прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.