Мер Кременчука звернувся до прем'єр-міністра з пропозицією ввести мораторій на нові тарифи на газ

ввести мораторій на підвищення тарифів на газ та послуги з розподілу природного газу для населення до припинення карантину в Україні;

Пропозиції. Із Кременчука направили листа Прем'єр-міністру Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю стосовно підвищення тарифів на газ та послуги з розподілу природного газу. про це повідомив на своїй сторінці мер міста Віталій Малецький. «Громада Кременчука, як і мешканці інших міст та сіл України, стурбована підвищенням тарифів на газ та послуги з розподілу природного газу для населення.


У листі мер пропонує вжити наступні заходи: ввести мораторій на підвищення тарифів на газ та послуги з розподілу природного газу для населення до припинення карантину в Україні; зафіксувати ціни на газ та його доставку на рівні листопада 2020 року на період мораторію; перерахувати виставлені до сплати рахунки за газ та його доставку у відповідності до встановленого станом на 30 листопада 2020 року тарифу.


11 січня міський голова Кременчука направив на ім'я Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля офіційного листа щодо нових тарифів на газ та на його розподіл.


Фото сюжета